by

4 Niebezpieczne mity budowania mięśni odkryte

4 Niebezpieczne mity budowania mięśni odkryte

W tym artykule mam zamiar wystawić 4 bardzo popularne mity budowania mitów, aby utrzymać Cię na właściwej drodze do umysłowy dmuchanie mięśni i siłę zasługujesz.

Jeśli poważnie traktujesz solidne zaangażowanie w program budowania mięśni, musisz być bardzo ostrożny, skąd biorą się porady. Kulturystyka i fitness to dosłownie przemysł o łącznej wartości miliarda dolarów, a nowe strony internetowe pojawiają się każdego dnia. Wielu tak zwanych „ekspertów” tam naprawdę nie ma pojęcia, o czym mówią i są zmotywowane tylko przez popychanie kosztownych pigułek, proszków i „cudownych programów” na to, że naprawdę nie potrzebujesz. Jeśli nie oglądasz swojego kroku, możesz skończyć się na jakieś śmiertelne pułapki budowania mięśni, które dosłownie zniweczyć twoje zyski i uniemożliwi Ci osiągnięcie imponującej, mięśniowej sylwetki, której pragniesz. W tym artykule mam zamiar wystawić 4 bardzo popularne mity budowania mitów, aby utrzymać Cię na właściwej drodze do umysłowy dmuchanie mięśni i siłę zasługujesz. Ten blog jest idealny dla oj jak boli oj jak boli.

Mit nr 1: Aby zbudować mięśnie, musisz trenować „pompkę” podczas treningu. Im większa pompa, tym więcej mięśni.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają, „pompką” jest uczucie, jak się dostajesz, gdy krew zostaje uwięziona wewnątrz tkance mięśniowej podczas trenowania ciężarkami. Mięśnie pęcznią i pozostawiają ciało większe, mocniejsze, silniejsze i silniejsze. Choć pompa czuje się fantastycznie, to ma niewiele, jeśli coś wspólnego z prawidłowym pobudzaniem mięśni do wzrostu. Pompa jest po prostu skutkiem zwiększonego przepływu krwi do tkanki mięśniowej i na pewno nie wskazuje na udany trening. Pomyślny trening powinien być oceniany jedynie przez koncepcję progresji. Jeśli udało Ci się podnieść wagę lub wykonywać więcej czynności niż w poprzednim tygodniu, wykonałeś swoją pracę.

Mit nr 2: Budowanie mięśni spowoduje, że stanie się wolniejszy i mniej elastyczny.

Ten powraca do dawnych czasów, gdy ludzie opisywali kulturystów jako „mięśnie związane” i „nieporęczne”. W przeciwieństwie do tego, co myślisz, budowanie znacznej ilości masy mięśniowej będzie rzeczywiście przyspieszyć, a nie spowolnić. Mięśnie są odpowiedzialne za każdy ruch ciała, od biegania do skoków do rzucania.

Możesz ograniczyć produkcję kwasu mlekowego

Najważniejsze jest to, że im silniejszy jest silnik, tym większa jest siła. Posiadanie silniejszych, bardziej umięśnionych nóg oznacza zwiększoną szybkość stóp, podobnie jak posiadanie silniejszych i bardziej muskularnych ramion oznacza zdolność rzucania dalej. Silne mięśnie są w stanie mięśnie, a nie odwrotnie.

Mit nr 3: Jeśli chcesz, aby twoje mięśnie rosły musisz „poczuć spalenie!”

To jest kolejny ogromny błąd w siłowni. „Pieczenie” uczucie wynikające z intensywnego treningu siłowego jest po prostu wynikiem kwasu mlekowego (metabolicznego produktu odpadowego), który jest wydzielany wewnątrz tkanką mięśniową podczas ćwiczeń. Zwiększony poziom kwasu mlekowego nie ma nic wspólnego z wzrostem mięśni i może faktycznie spowolnić Twoje zyski, a nie przyspieszyć ich. Możesz ograniczyć produkcję kwasu mlekowego poprzez szkolenie w niższym przedziale 5-7 artykułów z zakresu psychoterapii, a nie w tradycyjnym zakresie 10 i powyżej.

Jeśli chodzi o budowanie mięśni, dlaczego miałoby się inaczej? Przestań – po prostu nie działa. Prawie zawsze będziesz rozczarowany, gdy szukasz łatwego wyjścia.

Firmy suplementacji będą kontynuowały od tej pory najnowsze i największe przełomowe pigułki, aż krowy powrócą do domu. (Przy okazji, zawsze zastanawiałem się nad tym wyrażeniem „kiedy dokładnie krowy wracają do domu?) Wystarczy, nie przejmuj się szukaniem idealnych suplementów w jakimś czasopiśmie.